Warsztat wiązania chust z przodu: KANGUREK + KÓŁKOWA

Warsztat wiązania chust z przodu: KANGUREK + KÓŁKOWA

Wczytuję mapę...

Dzień/Godzina
22/09/2020
12:00 : 14:00

Miejsce
Rodzinek

Kategoria


Warsztaty składają się z części teoretycznej oraz praktycznej nauki wiązania przy użyciu specjalistycznych lalek treningowych. Część teoretyczna obejmuje zasady zdrowego, bezpiecznego i wygodnego noszenia dzieci w chustach oraz praktyczne porady mamy trójki dzieci wynoszonych w chustach i nosidełkach a także rady odnośnie wyboru i zakupy chusty. W części praktycznej uczestnicy ćwiczą wybrane wiązanie (uzależnione od wieku dziecka), najpierw z użyciem lalek treningowych a po nabraniu pewności ruchów, również z własnym dzieckiem. Do dyspozycji uczestników chusty warsztatowe. Istnieje możliwość wypożyczenia lub zakupu chusty.
Warsztaty wiązania chust z przodu przeznaczone są dla rodziców oczekujących narodzin Maleństwa i rodziców dzieci, które nie skończyły 4 miesięcy.
Zapraszamy na warsztat wszystkich, którzy nigdy nie mieli w rękach chusty, którzy mają, ale nie używają oraz tych, którzy mają, troszkę używają, ale woleliby doszlifować swoje umiejętności. Porozmawiamy troszkę o dobrym noszeniu, zawiążemy profesjonalnie dociążone lalki a potem będziemy ćwiczyć, jak prawidłowo nosić dzieci 🙂
Prowadząca: Wanda Hałuniewicz, Certyfikowany Doradca Noszenia w chustach i nosidłach miękkich ClauWi®
Zarezerwuj miejsce

Nie można już rezerwować.